web tracking
Contact us:+371 6 7325295
 • Kafijas automātu noma

  Selecta piedāvātais serviss „Kafija birojā” ir ērts pakalpojums - kafijas automātu noma, kas nodrošina iespēju nobaudīt siltu, aromātisku, augstas kvalitātes kafijas tasi jebkurā laikā.

  Serviss „Kafija birojā” ir piemērots gan pavisam nelieliem darba kolektīviem, gan lielām organizācijām. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešams kafijas automāts nelielam birojam, vai veselai biroju ēkai ar lielu darbinieku skaitu, Selecta var sniegt nepieciešamo servisu, lai apmierinātu visas Jūsu prasības kafijas pauzēs.

  Tradicionālajos kafijas aparātos ir nepieciešama neskaitāmu manuālu darbību veikšana, pirms Jūs varat uzsākt kafijas baudīšanu, savukārt mūsu uzņēmuma piedāvātie kafijas automāti atvieglo kafijas pagatavošanas procesu. Mūsu kafijas aparātu noma nodrošina pilnu servisu- produktu piegādi, bezmaksas remontu un visu nepieciešamo lieliskas kafijas vai karstā dzēriena pagatavošanai.

  Selecta garantē, ka Jūsu izvēlētais kafijas automāts nevainojami darbosies un ļaus Jums jebkurā laikā pagatavot gardu, aromātisku kafiju, kā arī citus karstos dzērienus.

  Selecta piedāvātā kafijas automātu noma kļūs par brīnišķīgu palīgu Jūsu darba vides labiekārtošanā, liekot Jums aizmirst par laikietilpīgo kafijas pagatavošanas procesu un ļaujot koncentrēties citām, daudz svarīgākām darba lietām. Ieturot regulāras kafijas pauzes darba dienas gaitā, tiek veicināta darba ražīguma paaugstināšanās un strādājošo pašsajūtas uzlabošanās. Svaiga kafija ļaus Jūsu darbiniekiem justies mundriem un spēkpilniem.

  Selecta nodrošina:

  Ieguldījumu veikšanu iekārtas iegādei. Mēs piegādājam un, saskaņā ar ekspluatācijas prasībām, uzstādām Jūsu izvēlētos kafijas automātus. Selecta „Kafija birojā” servisa ietvaros mēs piedāvājam apkalpot arī pasūtītājam jau piederošus kafijas automātus. 


  PRODUKTU PIEGĀDE
  Mēs nodrošinām plašu kafijas un citu produktu piegādi. Sortimentā ir pieejama plaša iecienītu un augsti kvalitatīvu produktu izvēle. Selecta klientu apkalpošanas centrs rūpējas par to, lai Jums savlaicīgi tiktu piegādāts nepieciešamais produktu klāsts. Mēs regulāri papildinām mūsu piedāvāto sortimentu ar jauniem produktiem.


  AUTOMĀTU PROFILAKTISKĀ APKOPE
  Selecta piedāvā pilnu kafijas automātu servisu, kas tiek pielāgots Jūsu prasībām. Selecta darbinieki ir atbildīgi par sistemātisku un rūpīgu kafijas automātu apkopi visā to ekspluatācijas laikā.


  TEHNISKĀS APKOPES SERVISS
  Selecta kafijas automātu noma ietver arī tehniskās apkopes servisu, veicot gan nelielus remontdarbus, gan bojāto sastāvdaļu bezmaksas nomaiņu. Selecta tehniskais serviss novērsīs jebkādas kafijas automātam radušās problēmas.

  Jums atliek vien papildināt automātu ar kafiju un citiem produktiem un uzturēt to tīru un kārtīgu. Tas it nemaz nav grūti! Tā ir tīrā bauda!