web tracking
Contact us:+371 6 7325295
 • Pilna servisa apkalpošana

  Pilna servisa apkalpošana ir īpaši piemērota  uzņēmumiem, kas vēlās piedāvāt saviem darbiniekiem un viesiem iespēju baudīt gardu, aromātisku kafiju un karstos dzērienus, vieglas uzkodas un atspirdzinošos dzērienus, ļaujot, lai Selecta  uzņemās visas rūpes par to pagatavošanu. Galvenā mūsu zīmola uzmanība tiek pievērsta nevainojama kafijas baudīšanas brīža sniegšanai mūsu klientiem. Mūsu piedāvāto produktu klāstā ir atrodami dzērieni, uzkodas un saldumi. To piedāvā mūsu lieliskie kafijas automāti – noma kā arī uzkodu automātu noma, kas apmierina visdažādāko cilvēku gaumi gan Latvijā gan visā Eiropā. 


  Ņemot vērā iepriekš veikto pieprasījuma un vajadzību pētījumu analīzes rezultātus, tiek izvēlēti jums piemēroti kafijas automāti, kā arī atbilstošas kvalitātes dzērieni un citi produkti. Mēs esam atlasījuši un izveidojuši mūsu pašu kafijas maisījumus, savukārt mūsu kafijas aparāti ir rūpīgi kalibrēti, lai nodrošinātu to, ka mēs ik reizi varam pagatavot nevainojamu kafijas tasi, kas atbilst ikkatra individuāla lietotāja prasībām. Tiek sastādīts arī kafijas automātu uzpildīšanas, kā arī regulāru higiēnisko un tehnisko apkopju grafiks. 


  Nepārtrauktu apkalpošanu nodrošina Selecta kafijas automāti - noma, darba paškontrole, ekspluatācijas kontrole, papildināmo produktu kvalitātes kontrole un regularitāte. Tas viss kopumā ļauj nodrošināt pienācīgu pakalpojumu sniegšanu.


  Atkarībā no  pieprasījuma izmaiņām, Selecta Pilna servisa apkalpošanas nosacījumus var izmainīt, iepriekš to saskaņojot apkalpošanas līgumā.


  Jums atliek vien sākt izmantot mūsu piedāvāto, plašo produktu klāstu. Mēs uzņemsimies rūpes par visu pārējo!

  Pilna servisa apkalpošana ietver:

  1. Kafijas automātu uzstādīšana
  Selecta kafijas automāti – noma, izvēlēto automātu piegāde un uzstādīšana jūsu telpās - tas viss ir iekļauts mūsu Selecta Pilna servisa apkalpošanas nosacījumos. Nosacījumi var ietvert arī jūsu īpašumā jau esošo kafijas automātu uzstādīšanu un apkalpošanu.
  2. Kafijas automātu uzpildīšana
  Mēs papildinām kafijas automātus, kad vien tas nepieciešams, vajadzības gadījumā pat katru darba dienu. Mēs sekojam tam, lai kafijas automāti būtu nodrošināti ar piemērotiem produktiem un visiem nepieciešamajiem materiāliem, lai jūs jebkurā brīdī varētu tos piedāvāt klientiem. Mēs lepojamies ar mūsu piedāvāto produktu kvalitāti un regulāri papildinām mūsu automātus ar populārārāko zīmolu produktu klāstu, lai nodrošinātu to, ka jūs saņemat vislabākos, patreiz pieejamos produktus.
  3. Kafijas automātu tīrīšana
  Selecta ir atbildīga par kafijas automātu tīrīšanu gan no iekšpuses, gan ārpuses. Mēs regulāri tīram automātus, pielietojot tam piemērotus mazgāšanas līdzekļus, kas īpaši paredzēti pārtikas produktiem izmantojamu automātu tīrīšanai.
  4. Kafijas automātu tehniskā apkope
  Mēs pievēršam uzmanību ne vien kafijas automātu nomai, bet arī mūsu sniegtajam pēc-pārdošanas servisam. Selecta veic arī kafijas automātu tehnisko apkopi, nepieciešamības gadījumā nomainot nolietotās sastāvdaļas. Kad vien nepieciešams, jūs varat arī izsaukt tehniskās apkalpes speciālistus, zvanot Tehniskās apkalpošanas dienestam. Mūsu speciālisti ātri novērsīs jebkādas kafijas automātiem radušās problēmas.