web tracking
Contact us:+371 6 7325295
 • miofino kafija

  miofino sākas ar dziļu izpēti par to, ko vēlas kafijas cienītājs: pirmšķirīgu kvalitatīvu kafijas maisījumu, garšu, radošu uzlabojumu.

  Garšas izvēli, saistītu ar kafiju, un tās pagatavošanas veidus nosaka kafijas pagatavošanas kultūra. Kafijas cienītājiem dažādās valstīs ir savas idejas par to, kā kafijai ir jāizskatās un jāgaršo. To nosaka izmantojamās  kafijas šķirnes un grauzdēšanas pakāpes.

  miofino kafija atbilst visaugstākajām lietotāju prasībām. Kafijas pupiņas rūpīgi atlasītas, lai nodrošinātu patstāvīgu garšu un kvalitāti.

  Galvenais ir svaigums: protams - svaiga kafija. Bet arī svaigas idejas, svaigi risinājumi un svaigs skatījums ir tas, ko mēs varam Jums piedāvāt.

  Kafijas tases pagatavošana ir radošs process. Kafijas dzeršana – tā ir kultūra. Aromātu un garšas izjūtas rosina pozitīvas izjūtas un domas. Psihologi uzskata, ka kopīgi pārtraukumi pie kafijas tases mazina darba stresu un ir labs stimuls radošas un draudzīgas atmosfēras radīšanai.

  Dzīve ir mainīga. Piedāvājums mainās līdz ar pieprasījumu. Kafijas dzērienu izvēle ir pieskaņota kafijas cienītāju noskaņojumam un vēlmēm.

  Selecta savu darbību ir sākusi 1957 gadā un šobrīd ir viena no vadošajām firmām kafijas jomā Eiropā. Uz šodienu mēs apkalpojam 5 miljoni kafijas cienītāju katru dienu no 150 000 kafijas automātiem. Esam to sasnieguši balstoties uz to, ko vēlas kafijas cienītājs: ne tikai kafijas garša, bet arī lietošanas tradīcijas, kafijas automātu nevainojama darbība, pieejamība.

  Selecta kafijas ražošanas rūpnīca ir viena no lielākajām Eiropā un atrodas Vācijā.
  Skaties video - youtube - par miofino
  vairāk info par miofino