web tracking
Contact us:+371 6 7325295
 • Kafijas Automats

  Selecta kafijas automāti ir jūsu izvēle vienreizējam kafijas baudījumam

   

  Nekas tā nepalīdz uzsākt dienu, kā karstas kafijas tase. Šeit, Selecta, mēs zinām, kā pagatavot lieliskas kafijas tasi, lai mūsu kafijas automāti varētu jums sniegt neatkārtojamu kafijas baudījumu. 

  Mūsu kafijas izsniegšanas aparāti ir paredzēti tam, lai ik reizi sniegtu jums atspirdzinošu baudījumu.  Mūsu automāti ir viegli lietojami un īpaši kalibrēti, lai ik reizi sniegtu nepieciešamo ūdens daudzumu nepieciešamajā temperatūrā un nepieciešamo kafijas veidu. Mūsu kafijas automāti piedāvā plašu kafijas veidu klāstu, tādēļ neatkarīgi no tā, kādā  noskaņojumā jūs atrodaties, jums vienmēr būs iespēja atrast kafijas tasi, kas atbilstu jūsu gaumei.

  Augsti kvalitatīvie Selecta kafijas automāti 

  Mums, Selecta, ir pieejams augsti kvalitatīvu kafijas automātu klāsts, ieskaitot uz galda liekamos un atsevišķi novietojamos.


  Ņemsim par piemēru Selecta uz galda liekamos kafijas automātus, kas ir neiedomājami stilīgi un ļoti uzticami. Tajos ir plašs kafijas veidu klāsts. Šis kafijas automāts ietver skārienjutīgu ekrānu, kurā ir viegli izvēlēties jums vēlamo kafiju. Var izvēlēties kafijas apjomu un stiprumu, kā arī vai pievienot cukuru un pienu. No otras puses, ja jūs neesat noskaņojies dzert kafiju, tad lielākajā daļā mūsu automātu jūs varat iegūt arī karstu ūdeni, lai pagatavotu atspirdzinošas tējas tasi.

  Lielākajai daļai mūsu kafijas automātu ir ar A + enerģijas izmantošanas klase. Tas nozīmē, ka enerģijas izmantošanas izmaksas tiek samazinātas līdz minimumam, padarot tos par videi draudzīgu risinājumu jūsu biznesam. 

  Šeit, Selecta, mēs izjūtam kaislību pret kafiju, un mūsu kafijas automāti cenšas sniegt jums nevainojamu kafijas baudīšanas mirkli. Mūsu īpaši atlasītā Miofino kafija ir paredzēta kafijas izsniegšanas aparātiem un ir izveidota no rūpīgi atlasītām izejvielām, lai iegūtu harmonisku maisījumu, kas apmierina visdažādākās gaumes visā Eiropā.   

  Šeit, Selecta, mums ir pieejams arī ļoti plašs dzērienu un uzkodu tirdzniecības automātu un ūdens dzesētāju klāsts, lai jūs varētu baudīt slāpes dzesējošus dzērienus un svaigu ūdeni, izmantojot mūsu lielisko tirdzniecības automātu servisu.