web tracking
Contact us:+371 6 7325295
 • Vending automāti

 • Kafijas Aparāti

  Šeit, Selecta uzņēmumā, mēs esam tirdzniecības automātu nomas eksperti. Piedāvājot plašu produktu klāstu, mūsu mērķis ir nodrošināt jūs ar uzticamu tirdzniecības automātu nomu jūsu biznesa vajadzībām.

  Mūsu automāti, kas ir rūpīgi izvēlēti un izstrādāti, paturot prātā uzticamības un kvalitātes kritērijus, nodrošinās vislabāko produktu jūsu biznesam. Izvēlieties no mūsu plašā produktu klāsta, ieskaitot:

  Kafijas automātus
  • Dzērienu tirdzniecības automātus
  • Ēdienu tirdzniecības automātus
  • Uzkodu automātus
  • Renovētus automātus

  Kādēļ izvēlēties Selecta nomas automātu

  Tik daudzi un dažādi tirdzniecības automāti un kafijas aparāti padarīs Selecta par Jūsu Nr.1 izvēli biznesa tirdzniecības automātu nomas jomā. Sniedzot kvalitatīvu atspirdzinājumu servisu vairāk kā 22 pasaules valstīs, mēs esam Eiropas lielākais tirdzniecības automātu nomas operators.

  Lai nodrošinātu to, ka jūs vienmēr esat apmierināts ar dzērienu automāta piedāvātajiem produktiem, mēs atjaunināsim jūsu automātos piedāvāto, jaunāko produktu klāstu. Piedāvājot gardo, mūsu pašu atlasīto Miofino kafiju, mūsu karsto dzērienu tirdzniecības automāti sniedz īstenu kafijas meistara kvalitātes baudījumu, lai kur arī jūs tobrīd neatrastos.

  Ilgtspējīgi tirdzniecības automātu risinājumi jūsu biznesam

  Selecta mēs izvirzām ilgtspējīgas attīstības mērķus, lai nodrošinātu to, ka mēs vienmēr atbalstam visaptverošu un ētisku uzņēmējdarbību veicinošus standartus. Sākot ar automātiem un kafijas pupiņām un beidzot ar tēju un cukuru, mūsu mērķis ir nodrošināt jums energoefektīvas kafijas automātu nomas un sertificētu produktu piedāvājumu.

  Lai arī jūsu birojā nodrošinātu gatavo atspirdzinājumu servisu, aplūkojiet kvalitatīvos tirdzniecības automātus, kurus jums piedāvā Selecta!