web tracking
Contact us:+371 6 7325295

Jaunumi

 

Esam uzsākuši sadarbību ar GUSTAVbeķereju !

24-mar-2015

Tagad arī GUSTAVbeķerejā var baudīt lielisko "Miofino" kafiju. Vairākās beķerejās klients pats var pagatavot sev mīļāko dzērienu "Selecta" kafijas stūrīšos.

Lasīt vairāk
Quote

Mūsu kaislība, Jūsu kafija!

Quote

Saņemiet kvalitatīvu kafiju katrā jūsu tasē ar mūsu kafijas automātiem

01-aug-2014

Šeit, Selecta, mēs dedzīgi vēlamies nodrošināt Jūs ar nevainojamu kafijas baudīšanas mirkli. Mēs uzskatām, ka kafijas tase ir kas īpašs - brīdis atspirdzinājuma jūsu aizņemtajā darba grafikā- vienalga, vai jūs esat vilcienā pa ceļam uz darbu, vai arī baudāt kafijas pauzi birojā.

Lasit Vairak
Quote

Mūsu aizrautība ar kafiju pārvēršas kafijas veidos, kurus jūs varat izgaršot. Izbaudiet jūsu neatkārtojamā kafijas mirkļa garšu!

Quote

Šie kafijas aparāti palīdzēs jums kļūt par kafijas meistaru

31-jūl-2013

Ja jūs vēlaties, lai jūsu darbinieki būtu motivēti, aizrautīgi un produktīvi, Selecta kafijas aparāti būs radošs un pieejams veids, kā to panākt.

Lasīt Vairak
Quote

Visas mūsu iekārtas ir piemērotas ērtam pielietojumam un īpaši kalibrētas, lai ikkatrā lietošanas reizē sniegtu jums perfektu ūdens daudzumu un ideālu kafijas brūvējumu. Piedāvājot mūsu pašu ražoto un īpaši atlasīto Miofino kafiju, mūsu kafijas automātu noma spēj piedāvāt opcijas ikvienam uzņēmumam vai darba vietai.

Quote
1