web tracking
Contact us:+371 6 7325295
 • Izstrādājumam

  Līdzsvarota izvēle 

   

  Mērķis
  Piedāvāt pircējiem izvēli un iespēju izvēlēties veselīgākas uzkodas un dzērienus.

  Darbība

  Visā Eiropā laist tirgū mūsu Līdzsvarotas izvēles programmu, kurā ietilpst izstrādājumi, kas atbilst šādiem stingriem kritērijiem: 

  • uzkodas: mazāk nekā 200 kilokaloriju, mazāk nekā seši grami tauku, mazāk nekā 230 miligramu nātrija un mazāk nekā pieci grami pievienotā cukura; 
  • aukstie dzērieni: mazāk nekā pieci grami pievienotā cukura. 

   

  Rezultāti 

  Kopš programmas laišanas tirgū 2005. gadā tā ir ieviesta visā Eiropā gandrīz 15 000 iekārtu, kas ikdienā piedāvā Līdzsvarotas izvēles izstrādājumus. 

   

  Sertificēts izstrādājumu piedāvājums

   

  Mērķis 
  Atbalstīt sertificētus izstrādājumus un nodrošināt, ka klienti un pircēji var tos iegādāties ar „Selecta” starpniecību.

  Darbība 
  Mēs kā uzņēmums ļoti nopietni uztveram sertificētu izvēli. Ņemot to vērā, 2009. gadā „Selecta” grupa laida tirgū sertificētu mūsu augstās kvalitātes pierādījumu – mūsu zīmola miofino kafiju, kas būs pieejama visā Eiropā.

  Mūsu mērķis ir arī piedāvāt sertificētu izvēli visās mūsu tik dažādajās izstrādājumu kategorijās.

   

  Kvalitātes kontrole 

   

  Mērķis
  Gūt panākumus ar pirmo reizi, katru reizi un censties pārsniegt klientu cerības ikreiz, kad tas ir iespējams.

  Darbība
  „Selecta” ir apņēmies klientiem piedāvāt augstas kvalitātes izstrādājumus, lai nodrošinātu mūsu piedāvātās kafijas kvalitāti un dotu lielāku skaidrību par kafijas izcelsmi, tādēļ mēs laižam tirgū savu kafijas zīmolu – miofino. 

  Mēs arī veicam Eiropas kvalitātes revīzijas pie klientiem, lai nodrošinātu, ka mēs atbilstam augstākajiem standartiem visos līmeņos – higiēna, tirdzniecība, funkcionalitāte un marķējums. Visai „Selecta” grupai ir HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point – riska analīzes un kritisko kontrolpunktu noteikšanas) programma pārtikas drošības kontrolei, kas ietver risku analīzi un ieteikumus, kā apieties ar mūsu izstrādājumiem un iekārtām.